Numer CVN (Calibration Verification Number)

Numer CVN (Calibration Verification Number)

Numer CVN (Calibration Verification Number)

W Firmie V-Tuning pracujemy nad jednym z ciekawszych projektów, a mianowicie nad pominięciem numeru CVN (Calibration Verification Number)

CVN to suma kontrolna kalibracji pliku dzięki której autoryzowany serwis jest w stanie sprawdzić czy samochód był programowany poza serwisem.

Mamy sprawdzone rozwiązania dla BMW oraz grupy VW dla sterowników Bosch MED17 i EDC17 dla grupy VAG.

Zapraszamy do V-Tuning na chip tuning samochodów na gwarancji.

Dla pozostałychnowych samochodów możemy zaoferować Power Deck.

Kontroler mocy podłącza się do fabrycznej instalacji za pomocą oryginalnych wtyczek, a to pozwala na łatwy demontaż przed wizytą w serwisie na przeglądzie gwarancyjnym.

Na podstawie nr VIN pobieramy oryginalne oprogramowanie z serwera, które poddane jest modyfikacji w naszej pracowni, a wyniki naszej pracy badamy na hamowni obciążeniowej.

V-Tuning Power Deck posiada zaawansowane przetwarzanie cyfrowe, które pozwala procesorowi na natychmiastowe korygowanie map sterujących, zainstalowanych i opracowanych przez naszych programistów. Chwilowy wzrost ciśnienia paliwa uruchamia mapę korygującą kąt wtrysku, a to nieznacznie podnosi ciśnienie doładowania. Dzięki takiemu zjawisku moc samochodu bezpiecznie zwiększa się o około 15%.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz