Usunięcie zaworu EGR

Usunięcie zaworu EGR

Usługa polega na wyłączeniu elektronicznym w sterowniku ECU, zaworu EGR, który odpowiada za recyrkulacje gazów spalinowych.

Zachęcamy do regeneracji/czyszczenia zaworów egr jak i całego układu dolotowego powietrza.

EGR to komponent, który często ulega zanieczyszczeniu, zatarciu, lub uszkodzeniu elektronicznemu. Dzięki możliwości usunięcia go, klient nie musi robić drogiego wydatku. Uszkodzony EGR objawia się szarpaniem silnika, błędami diagnostycznymi w pamięci komputera (check engine) oraz trybem awaryjnym.

WYKONUJEMY PROFESJONALNE CZYSZCZENIE UKŁADU DOLOTOWEGO I ZAWORU EGR BEZ DEMONTAŻU!

Xenum I-FLUX100 do czyszczenia zaworu EGR

Xenum opracowało urządzenie które jest zdolne całkowicie wyczyścić zawór EGR w silnikach Diesla samochodów osobowych: I-FLUX 100. Nowość i przełom w czyszczeniu zaworów EGR.
Urządzenie czyści cały system dolotowy - począwszy od kolektora dolotowego, poprzez zawór EGR, aż do zaworów dolotowych w głowicy. Rezultat jest natychmiastowy: silnik pracuje płynnie, powraca moc i obniża się zużycie paliwa. 
Czyszczenie systemu dolotowego wraz z zaworem EGR skutkuje podniesieniem wydajności oraz zoptymalizowaniem działania elementów układu wydechowego, jak turbo sprężarka (zmienna geometria) oraz filtr cząstek stałych (wspomaga czyszczenie). W urządzeniu I-FLUX 100 został zastosowany i opatentowany przez Xenum rozpuszczalnik I-Flux Fluid. Urządzenie przeznaczone jest do użytku wyłącznie profesjonalnego.

Zalecamy czyszczenie układu dolotowego przy każdym przeglądzie w serwisie , zwłaszcza w tych samochodach , które pokonują tylko krótkie dystanse. System EGR należy stosować również w wypadkach gdy problemy z układem dolotowym i zaworem EGR juz się pojawiły. Objawami będzie: spadek mocy, zwiekszenie zużycia paliwa oraz nadmierne dymienie.

Na życzenie klienta wystawiany jest certyfikat potwierdzający autentyczność programu zainstalowanego w sterowniku silnika a nie wgranie gotowca. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie z uwzględnieniem życzeń klienta.