Informacje o firmie

Informacje o firmie

Informacje o firmie

Marka V-Tuning oraz DPF Serwis posiada sieć ponad 800 serwisów w kraju i za granicą, w tym w Stanach Zjednoczonych. Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, ciągniki rolnicze oraz motocykle.

V-Tuning jest cenionym przez klientów punktem modyfikacji sterowników silnika w pojazdach. Stworzyliśmy ją i rozwijamy z myślą o właścicielach samochodów, dla których liczą się jakość usług i przystępna cena. Dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy technicznej i praktycznej naszych elektromechaników oraz szerokiej gamie narzedzi, obsługujemy wszystkie samochody bez względu na ich wiek czy markę. Naszą ambicją jest pełne zadowolenie klienta. Ponadto firma posiada szereg certyfikatów potwierdzających wysoką jakość usług. Zapewniamy fachową obsługę, zaplecze techniczne wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia i urządzenia warsztatowe. Firma V-Tuning, dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, najnowszego oprogramowania oraz przy pomocy wykwalifikowanych fachowców jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom oraz najtrudniejszym zadaniom związanych z modyfikacją oprogramowania.

Każdy szczęśliwy posiadacz samochodu dobrze zna tą sytuację, kiedy w jego wyświetli się kontrolka sygnalizująca błąd lub awarię silnika. Kiedy zdarzy Ci się taka sytuacja, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Doświadczenie, jakie nabyliśmy od kilkunastu lat pracy przy pojazdach pozwala nam na usunięcie wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych usterek.

Profile działalności:

  • chip tuning i korekta oprogramowania silnika
  • usuwanie, włączanie i korekta programu filtra cząstek stałych
  • usuwanie i włączanie zaworu EGR
  • hamownia podwoziowa 4x4 oraz motocyklowa
  • usuwanie błędów DTC
  • diagnoza elektroniczna
  • inne modyfikacje oprogramowania

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą V-Tuning.