Legalność

Legalność

Używamy tylko legalnego oprogramowania z oryginalnego źródła - dzięki temu modyfikowane przez nas pojazdy nie ulegają awariom.

Ważnym aspektem dla klientów powinna być legalność używanego w serwisach oprogramowania. Niestety, klienci często pomijają ten szczegół, a potem borykają się z problemem uszkodzonego sterownika silnika, który może prowadzić do innych, jeszcze poważniejszych problemów: uszkodzenie jednostki napędowej, skrzynii biegów, turbosprężarki itp. Powodem może być używane przez inny serwis nielegalne oprogramowanie lub ograniczona wersja oprogramowania (np. wersja demo, która nie może być wykorzystywana komercyjnie).

Nasz serwis korzysta wyłącznie z legalnego oprogramowania. Wszystkie nasze narzędzia są licencjonowanie wyłącznie dla naszej firmy. Pochodzenie narzędzi jest oryginalne i jesteśmy pewni, że oprogramowanie pojazdu będzie poprawnie zmodyfikowane, i nie doprowadzi do uszkodzenia pojazdu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie; nie stosujemy żadnych "gotowców". 

Nie wszystkie serwisy to potrafią pracować profesjonalnie.
My to potrafimy i na modyfikacje udzielamy 3 lata gwarancji!