Usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Usługi

Marka V-Tuning oraz DPF Serwis posiada sieć ponad 200 serwisów w kraju i za granicą, w tym w Stanach Zjednoczonych. Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, ciągniki rolnicze oraz motocykle.

Zmodyfikowanych
pojazdów
Zadowolonych
klientów
Współpracujących
serwisów
Wystawionych
certyfikatów

V-Tuning jest cenionym przez klientów punktem napraw i programowania sterowników w pojazdach. Stworzyliśmy ją i rozwijamy z myślą o właścicielach samochodów dla których liczą się jakość usług i przystępna cena. Dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy technicznej i praktycznej naszych mechaników oraz bogatej gamie usług, obsługujemy wszystkie samochody bez względu na ich wiek czy markę.

Przewodnią usługą naszej firmy jest programowanie sterowników w pojazdach. Wykonujemy również usługi dla serwisów działających pod naszą marką V-Tuning (outsourcing), dzięki temu możemy zdalnie i pośrednio przeprogramować sterowniki dla naszych klientów.

Naszą ambicją jest perfekcyjna obsługa klienta. Ponadto firma posiada szereg certyfikatów potwierdzających wysoką jakość usług. Zapewniamy fachową obsługę, zaplecze techniczne wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia i urządzenia warsztatowe. Korzystanie z najnowszego i legalnego oprogramowania różnych producentów umożliwia lokalizację i eliminację usterek występujących w pojazdach.

Każdy szczęśliwy posiadacz samochodu dobrze zna tą sytuację, kiedy w jego wyświetli się kontrolka sygnalizująca błąd lub awarię silnika. Kiedy zdarzy Ci się taka sytuacja, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Doświadczenie, jakie nabyliśmy od kilkunastu lat pracy przy samochodach pozwala nam na usunięcie wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych usterek.

Usługi