Aktualizacja oprogramowania

Aktualizacja oprogramowania

Aktualizacja oprogramowania

Kilka milionów aut na całym świecie zostało wyposażonych w oprogramowanie fałszujące pomiary zawartości szkodliwych substancji w spalinach.

Afera spalinowa dotknęła najbardziej właścicieli samochodów, którzy zdecydowali się na wgranie eko poprawki oprogramowania w autoryzowanych serwisach. Po tej wizycie ich samochody nagle straciły moc.

Serwis nie ma możliwości przywrócenia poprzedniego oprogramowania. My wiemy jak to zrobić i mamy na to dwa sposoby.

Pierwszy z nich to modyfikacja oprogramowania sterownika silnika ECU.

Na podstawie nr VIN pobieramy oryginalne oprogramowanie z serwera, jeszcze sprzed ekologicznej poprawki. Po zaktualizowaniu oprogramowania w sterowniku efekty badamy na hamowni obciążeniowej.

Koszt tej usługi jest uzależniony od samochodu:

  • Samochody do 2014 r. - 900 zł
  • Samochody po 2014 r. - 1200 zł

Oprócz przywrócenia dawnej mocy możemy przygotować mocniejsze oprogramowanie o około 15%.

  • Samochody do 2014 r. - 1200 zł
  • Samochody po 2014 r. - 1500 zł

Drugi sposób skierowany jest do osób które mają samochód na gwarancji i chcieli by ją zachować, proponujemy montaż zewnętrznego komputera sterującego. Kontroler mocy podłącza się do fabrycznej instalacji za pomocą oryginalnych wtyczek, a to pozwala na łatwy demontaż przed wizytą w serwisie na przeglądzie gwarancyjnym.

Power Deck posiada zaawansowane przetwarzanie cyfrowe, które pozwala procesorowi na natychmiastowe korygowanie map sterujących, zainstalowanych i opracowanych przez naszych programistów. Chwilowy wzrost ciśnienia paliwa uruchamia mapę korygującą kąt wtrysku, a to nieznacznie podnosi ciśnienie doładowania. Wszystko to co zabrała nakładka tuszująca wadliwe oprogramowanie zostaje przywrócone. Po zamontowaniu naszego kontrolera samochód odzyska dawną sprawność.

V-Tuning Power Deck ma zastosowanie we wszystkich silnikach diesla, benzynowych oraz w autach z napędem hybrydowym. Oprócz przywrócenia dawnej mocy możemy przygotować nasz kontroler mocy z mocniejszym oprogramowaniem o około 15%.

Program zainstalowany w kontrolerze mocy jest indywidualnie dobierany do samochodu.

  • Cena Power Deck OEM - 1500 zł
  • Cena Power Deck CHIP - 1700 zł