Usunięcie sondy NOX

Usunięcie sondy NOX

Elektronicznie usuwamy czujnik tlenków azotu, znany również jako sonda NOx.

Profesjonalność i rzetelność naszego warsztatu to także montaż i serwis systemów odpowiedzialnych za możliwie najniższą emisję spalin, co korzystnie wpływa na środowisko naturalne i najbliższe otoczenie. Czujnik tlenków azotu, znany również jako sonda NOx, to nie tylko niższy poziom zanieczyszczeń w spalinach, ale także niższe spalanie nawet do dwudziestu procent. To sonda NOx jest odpowiedzialna jest za stan katalizatorów oczyszczających spaliny. Sprawny czujnik tlenków azotu powala więc na przedłużenie żywotności katalizatorów, co korzystnie wpływa także ekonomikę eksploatacji w dłuższym okresie, odwlekając ich wymianę o dziesiątki tysięcy kilometrów. Sonda NOx dostarcza informacje do układu sterowania jednostki napędowej, w których zawarte są aktualne stężenia tlenu i tlenków azotu. Komputer analizując dane, optymalizuje pracę silnika, jednocześnie nadzorując także pracę katalizatorów.

Kolejną z naszych propozycji jest eco tuning, czyli wzrost mocy i wartości momentu połączony zarówno z lepszymi osiągami, jak i z niższym (do dziesięciu procent) zużyciem paliwa. Eco tuning wykonujemy, korzystając ze złącza diagnostycznego lub wykorzystując sterownik silnika – zależne jest to od modelu auta. Wyższa moc maksymalna i wzrost wartości momentu obrotowego przebiegające w optymalnym zakresie obrotów – to zapewnia profesjonalny eco tuning. Na życzenie klienta możemy wystawić stosowny certyfikat będący potwierdzeniem wykonanej usługi. Certyfikat z informacją o instalacji oryginalnego oprogramowania. Nowoczesne, także proekologiczne rozwiązania (jak choćby sonda NOx), wymagają od naszych mechaników stałego podnoszenia kwalifikacji. Dlatego korzystamy ze specjalistycznych szkoleń, dzięki czemu nasi klienci mają pewność usługi na najwyższym poziomie, Potwierdzeniem, poza satysfakcją dotychczasowych klientów, jest też udzielana przez nasz serwis gwarancja aż na trzy lata. Dotyczy to także sondy NOx.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego warsztatu, którego usługi kierujemy do osób prywatnych i przedsiębiorców. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.