Chip tuning TIR

Chip tuning TIR

Firma V-Tuning to największa sieć serwisów tuningowych w Polsce.

Działamy od 2003 r. Posiadamy ponad 250 oddziałów w kraju i za granicą w tym w USA. Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, maszyny rolnicze, budowlane oraz quady i motocykle.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tuningu silników zapewniamy INDYWIDUALNE i PROFESJONALNE podejście do każdego pojazdu.

Oferta jest skierowana do posiadaczy samochodów ciężarowych.

Wszystkie modyfikacje wykonujemy przez złącze diagnostyczne maszyny lub sterownika silnika. Nie podpinamy żadnych kabelków, nie lutujemy komputera, pracujemy profesjonalnie, jak w fabryce.

Na nasze usługi wystawiamy certyfikat potwierdzający autentyczność programu zainstalowanego w sterowniku silnika, a nie wgranie gotowca jak czynią to inni.

Często poprawiamy programy po firmach które bez diagnostyki i pomiarów wgrywają COŚ kusząc jedynie niską ceną.

Nie wszyscy potrafią to zrobić profesjonalnie, my potrafimy i udzielamy 3 lata gwarancji

Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek optymalizacji parametrów pracy pojazdu wykonujemy diagnostykę początkową która ma na celu sprawdzenie kondycji silnika jak i jego osprzętu. Diagnostyka jest wykonywana przy pomocy specjalistycznych urządzeń diagnostycznych.

Posiadamy stacjonarny analizator mocy taki jak w fabryce w której przygotowuje się oprogramowanie. Na podstawie zarchiwizowanych danych z tras oraz z hitorii diagnostycznej widzimy które parametry wymagają skorygowania, tym samym na biężąco zmieniamy wydajność silnika.

Nasza firma posiada najnowszej generacji ANALIZER, który dokonuje precyzyjnego przetwarzenia danych mocy i momentu obrotowego każdego silnika. Konkurencja pozostaje daleko z tyłu.

Po wykonaniu diagnostyki przystępujemy do modyfikacji seryjnego oprogramowania silnika. Na podstawie odczytanych parametrów oraz informacji od właściciela jesteśmy w stanie przygotować nowy program w pełni satysfakcjonujący użytkownika. Po wykonaniu naszej modyfikacji każdy kierowca otrzymuje pojazd idealny dostrojony do jego potrzeb.

Posiadamy w pełni wyposażony wóz techniczny z nowoczesnym oprogramowaniem online co pozwala nam na dokonywanie modyfikacji maszyn na terenie całej Polski.

Chiptuning w naszej firmie polega na indywidualnej modyfikacji oprogramowania z uwzględnieniem życzeń klienta zapewniającej bezpieczny przyrost mocy o około 15% przy oszczędności paliwa do 10% a to z kolei przekłada się na potężne korzyści.

Korzyści wynikające z modyfikacji wykonanych przez naszą firmę:

  • Informacje na temat aktualnego stanu silnika oraz jego osprzętu
  • Indywidualnie dostosowana oferta przyrostu mocy do możliwości silnika i zapotrzebowania gospodarstwa
  • Zmiana charakterystyki pracy przystosowana do potrzeb
  • Bezpieczniejsza praca silnika
  • Większa siła uciągu przy niższych obrotach
  • Dużo większa elastyczność pracy silnika
  • Gwarancja oszczędności paliwa oraz czasu przy zastosowaniu wszystkich naszych zaleceń.
  • Możliwy dojazd do klienta na terenie całego kraju.

Mamy możliwość modyfikacji samochodów marek takich jak:

AEBI SCHMIDT,   AGRALE,   ASTRA,   AUTOSAN,   BCI,

BMC,   CUMMINS,   DAEWOO,   DAF,   FORD,   FREIGHTLINER

GAZ,   HINO,   HUDDING,   HYDREMA,   HYUNDAI,   IKARUS

INTERNATIONAL,   ISUZU,   IVECO,   KENWORTH,   MACK

MAN,   MERCEDES,   OTOKAR,   PETERBILT,   RENAULT

SCANIA,   TATA,   TEMSA,   TEREX,   TOYOTA,   VOLKSWAGEN

VOLVO,   WESTERN STAR,   YUTONG