Chip tuning Maszyny Rolnicze

Chip tuning Maszyny Rolnicze

Chip tuning Maszyny Rolnicze

Firma V-Tuning to największa sieć serwisów tuningowych w Polsce.

Działamy od 2003 r. Posiadamy ponad 400 oddziałów w kraju i za granicą w tym w USA. Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, maszyny rolnicze, budowlane oraz quady i motocykle.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tuningu silników zapewniamy INDYWIDUALNE i PROFESJONALNE podejście do każdego pojazdu.

Oferta jest skierowana do posiadaczy Maszyn Rolniczych.

Wszystkie modyfikacje wykonujemy przez złącze diagnostyczne maszyny lub sterownika silnika. Nie podpinamy żadnych kabelków, nie lutujemy komputera, pracujemy profesjonalnie, jak w fabryce.

Na nasze usługi wystawiamy certyfikat potwierdzający autentyczność programu zainstalowanego w sterowniku silnika, a nie wgranie gotowca jak czynią to inni.

 Często poprawiamy programy po firmach które bez diagnostyki i pomiarów wgrywają na pałę COŚ kusząc jedynie niską ceną.

Nie wszyscy potrafią to zrobić profesjonalnie, my potrafimy i udzielamy 3 lata gwarancji

Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek optymalizacji parametrów pracy maszyny wykonujemy diagnostykę początkową która ma na celu sprawdzenie kondycji silnika jak i jego osprzętu. Diagnostyka jest wykonywana przy pomocy specjalistycznych urządzeń diagnostycznych oraz certyfikowanej hamowni obciążeniowej WOM pozwalającej na pomiary ciągników o mocach do 600 KM i 3000 Nm.

Bardzo ważne jest aby hamownia dokonywała płynnego pomiaru mocy z bardzo dużą dokładnością co pozwala na sprecyzowanie prawdziwych parametrów pracy silnika, a to gwarantuje rzetelną usługę.

Nasza firma posiada najnowszej generacji certyfikowaną hamownię, która dokonuje precyzyjnego pomiaru mocy i momentu obrotowego silnika każdej maszyny. Na tle konkurencji wykazuje stabilność pracy silnika nawet przy włączeniu się Powerbooster-a.

Po wykonaniu diagnostyki i pomiaru mocy maszyny przystępujemy do modyfikacji seryjnego oprogramowania silnika. Na podstawie odczytanych parametrów oraz informacji od właściciela jesteśmy w stanie przygotować nowy program w pełni satysfakcjonujący użytkownika. Po wykonaniu naszej modyfikacji każdy rolnik otrzymuje maszynę idealną do jego potrzeb.

Posiadamy w pełni wyposażony wóz techniczny z hamownią WOM co pozwala nam na dokonywanie modyfikacji maszyn na terenie całej Polski.

Chiptuning w naszej firmie polega na indywidualnej modyfikacji oprogramowania z uwzględnieniem życzeń klienta zapewniającej bezpieczny przyrost mocy o około 15% przy oszczędności paliwa do 10% a to z kolei przekłada się na potężne korzyści.

Korzyści wynikające z modyfikacji wykonanych przez naszą firmę:

  • Informacje na temat aktualnego stanu silnika oraz jego osprzętu
  • Indywidualnie dostosowana oferta przyrostu mocy do możliwości silnika i zapotrzebowania gospodarstwa
  • Zmiana charakterystyki pracy przystosowana do potrzeb maszyn
  • Bezpieczniejsza praca silnika
  • Większa siła uciągu przy niższych obrotach
  • Dużo większa elastyczność pracy silnika
  • Możliwość pracy na wyższych biegach co przekłada się na zmniejszenie obrotów silnika
  • Gwarancja oszczędności paliwa oraz czasu przy zastosowaniu wszystkich naszych zaleceń.

Mamy możliwość modyfikacji traktorów i maszyn rolniczych marek takich jak:

AGCO, BUHLER VERSATILE, CASE

CATERPILLAR, CHALLENGER, CLAAS

DEUTZ, FENDT, JCB, JOHN DEERE

KOMATSU, KUBOTA, LAMBORGHINI

LANDINI, MASSEY FERGUSON

MC CORMICK, NEW HOLLAND

SAME, STEYR, VALTRA