Adam Majcherczyk ul. Burmistrzów Zawilskich 37, 37-300 Leżajsk, podkarpackie tel: 17 242 70 25, kom: 604 913 772
Pracujemy i odbieramy telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Otwarte:

Sprawdź godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: nieczynne

Gdzie chiptuning? , gdzie wykonać chip tuning, gdzie przeprowadzić chiptuning, jak zrobić chiptuning, jak zwiększyć moc

ul. Burmistrzów Zawilskich 37
37-300 Leżajsk
woj. podkarpackie
Tel.: 17 242 70 25
Kom.: 604 913 772
E-mail:adamekserwis@o2.pl
E-mail:biuro@v-tuning.pl
Zakupy:zakupy@v-tuning.pl
Nasz profil na Allegro

Filtr fap dpf adblue scr

W poszukiwaniu serwisu oferującego usługi wykonywane w wysokim standardzie, warto sprawdzić, jak wiele do zaoferowania mają specjaliści pracujący w V-tuning. Niezależny serwis samochodów wielu popularnych marek z Europy, Japonii, Korei i Stanów Zjednoczonych, to między innymi propozycja dla kierowców użytkujących pojazdy wyposażone w filtr FAP czy filtr DPF.

Proekologiczne rozwiązania stosowane w samochodach wyprodukowanych w XXI wieku to technologie odpowiedzialne za możliwie najmniejszą emisję pozostałości procesu spalania. Takie podzespoły, jak filtr FAP DPF adblue scr czy stosowane od ponad dekady filtry DPF i FAP bez konieczności dozowania adblue, to jedyne rozwiązania pozwalające spełniać przez silniki wysokoprężne coraz bardziej rygorystyczne normy emisji spalin.

Nowoczesne rozwiązania są nie tylko proekologiczne, ale też kłopotliwe w eksploatacji. Jeśli jesteś kierowcą z dłuższym stażem, z pewnością się z nimi spotkałeś. Zapchane filtry FAP DPF adblue scr to zmora zarówno dla właścicieli aut, jak i dla kondycji jednostki napędowej. Alternatywą wobec zakupu nowej części jest fachowo przeprowadzona regeneracja bądź usługa polegającą na ich odłączeniu. Nasza propozycja zapewnia brak kłopotów podczas dalszej eksploatacji i gwarantuje, że silnik i elementy układu wydechowego długo będą w dobrej kondycji. Proces regeneracji lub czyszczenia filtrów FAP/DPF przeprowadzamy, korzystając z oryginalnego oprogramowania skutecznie zmieniającego pracę jednostki napędowej.

W zależności od modelu auta, nasi specjaliści korzystają ze złącza diagnostycznego lub wykorzystują oprogramowanie silnika. Kolejna propozycja to odłączenie filtra DPF/FAP, której zwieńczeniem jest wyjęciem filtra i zapisaniem trwałych zmian w sterowniku. Jeśli sobie zażyczysz, otrzymasz od nas stosowny certyfikat potwierdzający instalację oryginalnego sterownika.

Po wykonanych czynnościach serwisowych kłopoty z zapchanym filtrem staną się przeszłością. Znikną zmartwienia o to, że zaniedczyszczony filtr uszkodzi silnik i narazi Cię na horrendalne koszty naprawy. Potwierdzeniem naszych kompetencji jest też trzyletnia ochrona gwarancyjna. Skontaktuj się z naszym serwisem już dziś, by dopytać o szczegóły umówić się na wizytę.