Chip tuning na gwarancji

Chip tuning na gwarancji

Chip tuning na gwarancji
V-Tuning Power Deck

Klientom, którzy mają samochód na gwarancji i chcieli by ją zachować, proponujemy montaż zewnętrznego komputera sterującego.

Kontroler mocy podłącza się do fabrycznej instalacji za pomocą oryginalnych wtyczek, a to pozwala na łatwy demontaż przed wizytą w serwisie na przeglądzie gwarancyjnym.

Na podstawie nr VIN pobieramy oryginalne oprogramowanie z serwera, które poddane jest modyfikacji w naszej pracowni, a wyniki naszej pracy badamy na hamowni obciążeniowej.

V-Tuning Power Deck posiada zaawansowane przetwarzanie cyfrowe, które pozwala procesorowi na natychmiastowe korygowanie map sterujących, zainstalowanych i opracowanych przez naszych programistów. Chwilowy wzrost ciśnienia paliwa uruchamia mapę korygującą kąt wtrysku, a to nieznacznie podnosi ciśnienie doładowania. Dzięki takiemu zjawisku moc samochodu bezpiecznie zwiększa się o około 15%.

V-Tuning Power Deck ma zastosowanie we wszystkich silnikach diesla, benzynowych oraz w autach z napędem hybrydowym.

Dodatkowym atutem kontrolera mocy jest zastosowanie go w pojazdach wyposażonych w oprogramowanie fałszujące pomiary zawartości szkodliwych substancji w spalinach. Kilka milionów aut na całym świecie ma wgrane takie oprogramowanie.

Afera spalinowa dotknęła najbardziej właścicieli samochodów, którzy zdecydowali się na wgranie eko poprawki oprogramowania w autoryzowanych serwisach. Po tej wizycie ich samochody nagle straciły moc. Serwis nie ma możliwości przywrócenia poprzedniego oprogramowania.

MY WIEMY JAK TO ZROBIĆ.

Po zamontowaniu naszego kontrolera samochód odzyska dawną sprawność. Wszystko to co zabrała nakładka tuszująca wadliwe oprogramowanie zostaje przywrócone.

Cennik

  • Power Deck OEM: 2200 zł
  • Power Deck CHIP: 2200 zł